Kto je Bookarazzi?

Milovník kníh, ktorý zbiera a váži si knihy, obdivuje ich tlač, väzbu, vôňu a vždy dokáže vyňuchať ďalší pútavý príbeh. Svoje čitateľské dobrodružstvá s nadšením zdieľa online a inšpiruje tak ostatných k objavovaniu krásy sveta kníh.


Bookarazzi [bo:k-ˈɹɑtsi] noun – English - tento termín odkazuje na jedinečného milovníka kníh, ktorý sa nielen zaujíma o literatúru, ale aj aktívne zdieľa svoju vášeň s ostatnými. Charakteristické je zberanie a obdivovanie kníh a to nielen ich obsah, ale aj tlače, väzbu a vôňu. Sú to ľudia, ktorí vedia vyňuchať“ pútavý príbeh a sú ochotní svoje čitateľské dobrodružstvá zdieľať online, inšpirujúc tak ostatných k objavovaniu krásy literatúry.

Etymológia a Symbolika

Slovo "Bookarazzi" je zloženinou slov "book" (kniha) a "-razzi", prípony naznačujúcej dynamiku a vzrušenie, podobne ako v slove "paparazzi". Toto spojenie symbolizuje vášeň pre objavovanie nových príbehov a hlbokú lásku k literatúre.

Bookarazzi ako značka

"Bookarazzi" sa však stalo viac ako len symbolom milovníkov kníh - premenilo sa na značku, ktorá spája vône a umenie. Každý parfum pod značkou Bookarazzi® EdP je vnímaný ako umelecké dielo, inšpirované láskou k literatúre, hudbe a umeniu. Táto syntéza vytvára jedinečnú atmosféru, kde každá vôňa má svoj príbeh a hĺbku.

Inovatívny marketing a zážitok

Predaj parfumov Bookarazzi® v kníhkupectvách, ako je Panta Rhei, poskytuje zákazníkom jedinečný zážitok. Obklopení knihami, môžu sa zákazníci ponoriť do sveta vôní, ktorý je úzko prepojený s literatúrou. Tento prístup vytvára intimné spojenie medzi parfumom a čitateľskými dobrodružstvami, ponúkajúc zároveň hlbší a osobnejší zážitok s vôňami.

Reflekcia charakteru čitateľov

Názov "Bookarazzi" nielenže odráža lásku k knihám, ale charakterizuje samotných čitateľov, ich zvedavosť a vášeň. Parfumy Bookarazzi® sú navrhnuté tak, aby boli inšpiráciou pre svojich nositeľov, podporujúc ich cestu za novými objavmi a sebavyjadrením.

V krátkosti, Bookarazzi je viac než len slovo; je to celá filozofia zdieľania a objavovania, ktorá sa rozšírila do sveta vôní, umenia a literárnej komunity. A v neposlednom rade, Bookarazzi je kompliment.

Bookarazzi
E-mail: officebookarazzi.sk