Vrátenie tovaru

Vrátenie tovaru

Veríme, že vám bude objednávka doručená úspešne a budete z nej mať skutočnú radosť. Ak by ste však neboli s produktom úplne spokojní, neváhajte nám napísať na info@bookarazzi.sk a my sa budeme snažiť situáciu vyriešiť. Radi vám vyjdeme v ústrety a umožníme výmenu produktov v pôvodnom balení.

Rozumieme, že ľudia môžu zmeniť názor. Preto máte právo odstúpiť od zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní od fyzického doručenia objednaného tovaru.

Pre odstúpenie od zmluvy je nutné informovať predávajúceho písomne e-mailom na adresu info@bookarazzi.sk a uviesť jednoznačný zámer odstúpenia od zmluvy. Na vrátenie tovaru použite tento formulár.

V prípade odstúpenia od zmluvy v uvedenej lehote nesie náklady na dopravu kupujúci. Po odoslaní Formulára na odstúpenie od zmluvy obdržíte potvrdzujúci e-mail o jeho prijatí. Po preskúmaní oprávnenosti vám zašleme e-mail s pokynmi na doručenie balíčka prostredníctvom služby Packeta. Zabalený produkt v originálnom obale odovzdajte na najbližšom výdajnom mieste Packety podľa inštrukcií z e-mailu. O bezpečnom prijatí balíka na našom sklade vás budeme informovať e-mailom.

V prípade využitia poštovej služby zásielka musí byť doručená spolu s vyplneným tlačivom na odstúpenie od zmluvy na adresu: Bookarazzi Aswadan Group, Cintorínska 9, 811 08 Bratislava, Slovensko.

Tovar je možné vrátiť len za predpokladu, že nejaví známky používania, a originálny obal je neporušený. Vrátenie použitého alebo rozbaleného tovaru nie je možné.


 

Reklamácia tovaru

Pre uplatnenie reklamácie nás prosím kontaktujte písomne e-mailom na adresu info@bookarazzi.sk. Použite prosím reklamačný formulár.

Po odoslaní reklamačného formulára obdržíte potvrdzujúci e-mail o prijatí vašej reklamácie. Po preskúmaní oprávnenosti a možnosti reklamácie vám zašleme e-mail s pokynmi na doručenie balíčka prostredníctvom služby Packeta na naše náklady. Zabalený produkt na reklamáciu odovzdajte na najbližšom výdajnom mieste Packety podľa inštrukcií z e-mailu. O bezpečnom prijatí balíka na našom sklade vás budeme informovať e-mailom.

V prípade využitia poštovej služby zásielka musí byť doručená spolu s vyplneným tlačivom na reklamáciu na adresu: Bookarazzi Aswadan Group, Cintorínska 9, 811 08 Bratislava, Slovensko.

O vybavení reklamácie bude kupujúci informovaný prostredníctvom e-mailu.

Spoločnosť ASWADAN s.r.o. sa zaväzuje reklamácie vyriešiť bezodkladne, maximálne však do 30 dní. O výsledku reklamácie bude kupujúci oboznámený e-mailom.