Bookarazzi® Eau de Parfum (EdP) je unikátna značka parfémov, ktorá prekračuje hranice jednej umeleckej formy. Každý z parfumov tejto kolekcie je jedinečným dielom s vlastnou osobnosťou.

Naše vône si vybrali, kto bude ilustrovať ich obal, samé si zvolili autora, ktorý rozpráva ich príbeh a skladateľa melódie, ktorá ich najlepšie vystihuje. Hrdo prezentujú svoju multi senzorickú povahu a prebúdzajú zmysly v prítomnom okamihu. Sú oslavou každej podoby ľudskej kreativity vyjadrenej maľbou, melódiou či príbehom.

O značke

Názov "Bookarazzi" symbolizuje jedinečnú syntézu vôní a umenia vo všetkých jeho formách. Každý parfum z tejto značky je umeleckým dielom sám o sebe, inšpirovaným láskou k literatúre, hudbe a umeniu.

Predaj parfumov v kníhkupectvách Panta Rhei dodáva značke Bookarazzi® ďalší inovatívny rozmer. Obklopení knihami sa zákazníci môžu ponoriť do sveta vôní, ktorý je neoddeliteľne spojený s literatúrou. Tento prístup vytvára spojenie medzi parfumom a čitateľskými dobrodružstvami, ponúkajúc zároveň intímnejšiu a hlbšiu skúsenosť s vôňami.

Názov tiež reflektuje charakter milovníkov kníh - zvedavých a vášnivých. Parfumy Bookarazzi® sú navrhnuté tak, boli svojmu nositeľovi inšpiráciou na ceste za novým objavovaním a seba vyjadrením.

Značka zajtrajška už dnes

Bookarazzi je synonymom inovatívnosti a kreativity. Spojenie vyspelej AI technológie a tradičného umenia výroby parfémov vytvára zážitok, ktorý presahuje hranice všednosti. Integrácia literatúry, umenia, hudby a módy do našich produktov otvára novú éru osobného vyjadrenia. Každá kvapka Bookarazzi predstavuje odvahu myslieť inak a posunúť hranice osobného štýlu do novej éry.

ESENCIA BOOKARAZZI

BLENDED IN UK

Vonné oleje sú starostlivo namiešané v remeselnej dielni vo Veľkej Británii, ktorá sa pýši bohatou históriou zručných parfumérov. S hlbokým rešpektom k tradíciám v parfumérii, a zároveň s otvorenosťou k inovatívnym prístupom, dodáva našim parfumom ich charakteristickú vôňu.

MADE IN FRANCE

Parfumy sú vyrábané vo Francúzku, priamo vo svetovom hlavnom meste parfumov, Grasse, v regióne Provence-Alpes-Côte d’Azur, kde umenie tvorby vôní dosahuje svoj vrchol. Každá fľaštička parfumu Bookarazzi tak nesie pečať neprekonateľnej zručnosti francúzskych remeselníkov.

BORN IN EGYPT

Prvým národom, ktorý povzniesol parfumy na úroveň osobnej starostlivosti, boli Egypťania. A práve do Egypta siahajú korene našej značky. Okrem parfumérskeho dedičstva sa v nej spája hlboké pochopenie zmyslových zážitkov s vášňou pre rozprávanie príbehov. Náš egyptský spoluzakladateľ totiž vníma vôňu ako mimoriadnu formu umenia.

FOUNDED IN SLOVAKIA

Naša značka sa s hrdosťou hlási k svojmu Slovenskému pôvodu. Od prvotných konceptov, cez kreatívne návrhy až po unikátnu tvorivú prácu, Slovensko je kolískou podstaty našej značky. Odráža výnimočnosť tohto dynamického národa a hravú neposednú dušu jej zakladateľky.

Zakladatelia

Vo svete parfumov Bookarazzi sa podstata inovácie a umeleckosti odráža nielen v samotných vôňach, ale aj v príbehoch je zakladateľov, Moniky a Ahmeda. Nevšedná kombinácia ich schopností, skúseností a predstáv sformovala značku, ktorá dnes reprezentuje elegantné spojenie vône a umenia.

Ahmed Hamed je umeleckým talentom. Jeho vzdelanie zahŕňa titul z práva na Univerzite Ain Shams, diplom z písania a réžie z Pražskej filmovej školy, tréning v parfumérii v Medzinárodnej parfumérskej akadémii (TIPA) a certifikáciu v globálnom obchode od Expo Link (Egyptská asociácia exportérov).

V oblasti médií a televízie je Ahmed známy ako producent v krajinách Blízkeho východu. Prechod do parfumérskeho sveta odhalil jeho tvorivú vášeň, ktorá transformuje vôňu na samostatnú formu umenia. Pri tvorbe čerpá inšpiráciu v hudbe, umení, móde a literatúre. Kombinuje bohaté dedičstvo egyptských parfumov s inovatívnym prístupom v parfumérskom priemysle.

Ako marketérka, grafická dizajnérka a šéfredaktorka s láskou k cestovaniu a dizajnu, Monika prispieva k estetike Bookarazzi svojím originálnym štýlom a profesijnými skúsenosťami. Jej precízny zmysel pre detail a schopnosť premeniť zmyslové zážitky na hmatateľné produkty dávajú značke jej osobitú identitu.

Originálne parfumy Bookarazzi odrážajú ducha značky a sú dôkazom porozumenia rôznorodých kultúr, strategického a kreatívneho myslenia. Monika s Ahmedom tvoria synergický tím, ktorý sa odráža v sofistikovanosti a pútavom dizajne každého balenia, čo je odrazom ich spoločného estetického cítenia.

BOOKARAZZI JE ZÁŽITOK

LUXUSNÝ ZÁŽITOK

LUXUSNÝ ZÁŽITOK

Od vonného oleja až po balenie. Všetky aspekty našich vôní sú navrhnuté tak, aby dodávali sofistikovanosť vašim každodenným rituálom. Kvalitný olej zaručuje dlhotrvajúcu vôňu, ktorá vás bude sprevádzať na každom kroku.

KOMPLIMENT

KOMPLIMENT

Darujte si každý deň jemné pripomenutie toho, že ste jedineční, štýloví a vždy o krok vpred. Je to vaša tajná zbraň v každodennom živote, ktorá vás povzbudí, keď sa prechádzate mestom, idete na dôležité stretnutie alebo trávite čas s priateľmi.

MÓDA & ŠTÝL

MÓDA & ŠTÝL

Bookarazzi vytvára vône, ktoré sú symbolom odvážneho štýlu a elegancie, čím priťahuje milovníkov moderných trendov a módnych inovácií. Vytvorené pre tých, ktorí sú neustále v pohybe a hľadajú inšpiráciu v dynamicky sa meniacom svete módy.