Recenzie

foto7

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Milujem všetko, čo mi umožňuje rozširovať hranice môjho sveta a týmto vôňam sa to podarilo. Nie len svojimi exotickými ingredienciami a príbehom svojho vzniku, ktorý presahuje hranice mnohých krajín. Ale hlavne tým, že keď som sa im otvoril ja, otvorili mi aj oni svojou vôňou úplne nové príbehy a vzali ma až tam, kde som nikdy nebol. Nech už som si privoňal ktorýkoľvek z týchto parfumov, každý ma uniesol inde a žiadne z tých miest nebolo nudné ani obyčajné. A milujem pozorovať, ako sa krása tých miest ešte aj v čase mení.”

Rasťo M., tvorca svojho príbehu
foto1

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"I received this perfume from my wife as a gift. I was pretty surprise because I'm using the same perfume for years... But this perfume is convincing! The smell is strong but not annoying, and it last the whole day. It let a signature that people will remember, elegant, classy, distinctive..."

François, amazon.de
foto3

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Bestseller. Nie nadarmo nesie tento parfum takéto meno. Dokonalá kombinácia zaujímavých prísad, ktoré sa spojili a vytvorili kombináciu vhodnú ku rozbaľovaniu vianočných darčekov. Výrazná a zároveň jemná vôňa vhodná na chladné vianočné obdobie. Ešte nikdy som nebola tak spokojná s parfumom ako sa mi to stalo pri tejto značke. Už nemám len jeden parfum ale postupne rozširujem svoju zbierku o ďalšie zaujímavé vône. TOP!!!"
Zuzana Jakubiaková
foto2

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Perfektná harmónia medzi silou a jemnosťou. Zanecháva výrazný, dlhotrvajúci dojem. Must-have pre milovníkov niche kvality." - The Final Chapter

Róbert K., pantarhei.sk
foto4

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Bookarazzi každého očarí na prvý pohľad už svojím dizajnom. A samotný parfum? Ten si jednoducho človek zamiluje a vznikne láska na prvý pohľad aj čuch. Vôňa je netradičná a pritom podmaňujúca. Osloví ťa natoľko, že sa jej už nechceš vzdať. Konečne máme na Slovensku niečo iné, čo neomrzí. Vôna len tak nevyprchá. Naopak, postupne sa „rozchádza“ a spríjemňuje celý deň. Ak chcete nevšedné vône, ktoré sú naozaj prekvapujúce a výnimočné, parfumy Bookarazzi sú presne to, čo hľadáte.”

Lucia Forman Habancová, moderátorka
foto5

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Milujem parfumy, ktoré sú niečím atypické, výrazné. Ľahko sa mi radia k ľuďom. Tieto sú presne také.”

Laura Weiterschutz, modelka
foto6

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

„Bookarazzi vône sa zrodili a hneď sa dostali na najlepšie miesto, aké im bolo možné do vienka dopriať. Ich spoločníkmi sú knihy a milovníci kníh, ich esencia je pretkaná ticíckami príbehov najrôznejšieho druhu. Gratulujem a prajem veľa úspechov a spokojných nositeľov.“

Linda K. Bohušová, fotografka
foto8

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Najviac moju osobnosť odráža vôňa Dialogue, s ktorou sa cítim sebavedomo či som doma pri tvorbe ďalšieho obrazu alebo na ulici obklopená umením veľkomesta."

Bea B., grafická dizjanérka a fotografka
foto9

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Parfumy striedam podľa udalosti, počasia či nálady. V kolekcii Bookarazzi ma priťahovali od začiatku tri vône, z ktorých som si nevedela vybrať. Potom som si uvedomila, že sa nemusím obmedziť len na jednu. Vďaka Discovery Kit mám doma hneď päť unikátnych fľaštičiek. Potešujú tak moju dušu, ktorá každý deň potrebuje niečo iné."
Katarína Kvasnicová

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Wind of Change som dostala ako darček a hneď na prvé ovoňanie sa mi vôňa veľmi páčila, hneď ma zaujala svojou sviežosťou a zároveň zaujímavosťou. Mňam! Takú som ešte nemala a predsa je to ona! A už striekam každé ráno, jeden wind v pravo, druhy vľavo a môžem ísť - voniam krásne cely deň!

Vladimíra Zubáková

Podeľte sa s nami o váš zážitok s parfumami Bookarazzi EdP

Meno (povinný údaj)
E-mail

Váš email nebude nijako zverejnený. Autor každej recenzie bude zaradený do žrebovania o titul “Bookarazzi mesiaca” o zaujímavé darčeky, ktoré sú odmenou za hodnotenia, ktoré pomáhajú ostatným pri výbere. A ak ešte nie ste členom Bookarazzi Club, radi vás doňho pozveme.

Vaše hodnotenie
Chcem pripojiť fotku

Odoslaním formulára súhlasím so zverejnením fotografie na sociálnych sieťach a webe Bookarazzi.