Turns and Twists VZORKA

Vôňa, báseň v krištáľovej fľaštičke, ktorá šepká tajomstvo nečakaných zážitkov a odhaľuje nové verše vo vašom jedinečnom príbehu.

Výrobca: Aswadan
Kód: turns-and-twists-vzorka
EAN: 8588009805083

Dobrý deň, od 12.7. do 6.8 náš eshop aj my oddychujeme. Naše parfumy však ako vždy nájdete vo vybraných predajniach Panta Rhei alebo na eshope.

Po dovolenke sa na vás tešíme na URBAN MARKETE na festivale GRAPE v dňoch 9.-10.8. Želáme voňavé leto!

TIP: Top letná vôňa je Wind of Change, už ste vyskúšali?

4,75 €
vrátane DPH
Skladom

Popis

Turns & Twists je vôňa, ktorá okamžite pritiahne pozornosť a vyvolá zvedavosť. Nebojí odhaľovať rôzne aspekty osobnosti, od radostnej sviežosti až po zmyselnú hĺbku. Je metaforou pre rôzne emócie a zážitky, ideálna pre tých, ktorí hľadajú parfum rovnako jedinečný ako ich vlastný príbeh.
 

unisexe

Objem: VZORKA mini, 1.2 ml ℮ / 0.04 fl.oz.

Tóny: BRUSNICA. JAZMÍN. RUŽA. SANTALOVÉ DREVO.

Eau de Parfum 🇫🇷 Made in France

 

Rodina parfumov: Fruity • Floral

HLAVA: Vrchné svieže tóny
Brusnica v tejto kompozícii vnáša do parfumu sviežosť a energiu. Je to vôňa, ktorá okamžite pritiahne pozornosť a vyvolá zvedavosť.

SRDCE: Stredné teplé tóny
Jemný jazmín a ruža v jadre tejto vône vytvárajú hlboký a zmyselný rozmer. Opojná sladká a zároveň intenzívna vôňa pripomína romantickú tajomnú noc exotickom raji. Jazmín v kombinácii s brusnicou vytvára fascinujúci kontrast, ktorý láka na ďalšie objavovanie.

ZÁKLAD: Upokojujúce základné tóny
Ruža, symbol elegancie a krásy, je neodmysliteľnou súčasťou tejto parfumérskej kompozície. Parfumu Turns & Twists dodáva nádych romantiky, jemnosti a nežnej ženskosti. Santalové drevo uzatvára túto symfóniu vôní svojou teplou, drevitou esenciou.

 

Kedy nosiť Turns & Twists EdP

Casual Chic
Ideálna vôňa pre neformálné vychádzky, dodává sofistikovanosť každodenným aktivitám.

Svadobná elegancia
Jemný, ale výrazný, pomôže neveste cítiť sa krásnou a sebavedomou, zatiaľ čo jej osobitá vôňa bude pripomienkou tohto jedinečného dňa pre ňu aj pre ostatných.

Večierky v exteriéri
Dodá šarm každej záhradnej oslave, párty na pláži aj sledovaniu hviezd.

Letné noci
Podmanivá voľba pre teplé večery a outdoorové aktivity.

Romantické chvíle
Ideálna vôňa pre romantické chvíle. Či už ste na rande, trávite čas s vašou špeciálnou osobou, alebo len chcete vytvoriť romantickú náladu, s touto vôňou dodáte sebe aj vašim chvíľam extra šarm a pôvab. Je to ideálna vôňa, keď chcete urobiť tieto momenty skutočne výnimočnými.

Momenty dobrej nálady
Okamžitý zlepšovač nálady pre chvíle, keď chcete navodiť pozitívny a príjemný čas vo svojom dni.

Mohlo by sa vám páčiť